September 2021 University Admissions Open

خدمات انتخاب دانشگاه برای دانشجویان ایرانی

تیم britishuni آماده ارائه تمامی خدمات تحصیلی و راهنمایی دانشجویان ایرانی برای ادامه تحصیل در دانشگاههای انگلستان در سطوح مختلف از جمله دوره های زبان انگلیسی ، دوره های تقویت زبان ، دوره پیش دانشگاهی ، دوره‌های آمادگی برای فوق لیسانس ، international year one ، دوره‌های مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد می باشد. اگر علاقه به ادامه‌ تحصیل در انگلستان ، اسکاتلند ، ایرلند شمالی و ویلز را دارید ما می توانیم به شما کمک کنیم.

با بیش از ۱۰ سال سابقه کار، ما یکی از برترین و با تجربه ترین موسسات تحصیلی در زمینه کمک به دانشجویان ایرانی هستیم و موسسه ما در سازمان UCAS ثبت شده است.

شما می توانید اطمینان خاطر داشته باشید که با راهنمایی ما دانشجویان براساس سطح درسی و ظرفیت مالی به بالاترین سطح علمی خواهند رسید.

Separator

هدف ما کمک به شما برای انتخاب بهترین دانشگاه است.

انتخاب و درخواست فرستادن برای بهترین دانشگاههای انگلستان کار پیچیده و وقت گیری می باشد. مشاورین با تجربه ما در زمینه روند کارهای دانشگاه تخصص دارند و با تماس با مشاورین ما شما به یک مشاوره کامل تحصیلی دسترسی پیدا می کنید. ما سابقه طولانی و ارتباط نزدیکی با مسئولین قسمت پذیرش دانشگاهها داریم. ما پذیرش شما در بهترین دانشگاه موجود را تضمین می نماییم.

Separator

ما در britishuni تیمی را برای یافتن محل تحصیل در دانشگاه برای دانشجویان ایرانی اختصاص داده ایم تا به دانشجویان برای فرستادن درخواست به دانشگاهها برای دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد کمک کنند. دانشگاه‌های که ما با آن همکاری داریم از نظر ساختار اکأدمی، تنوع دوره‌ها و مکان مشهور هستند. تیم ما بر اساس دوره دلخواه شما ، و با توجه به رتبهٔ دانشگاه و دوره به شما بهترین گزینه‌ها را ارائه میکنند

BritishUni Placement Service

ما آماده ایم تا کمک و مشاوره لازم را به شما ارایه دهیم تا بتوانید تحصیلات خود را در انگلستان آغاز کنید

    خدمات ما در این زمینه ها می باشد:
  • کالج و مدارس شبانه روزی
  • دانشگاههای انگلیسی
  • بورس تحصیلی
  • تکمیل فرمهای درخواست دانشگاه
  • مخارج زندگی روزمره
  • ویزاهای دانشجویی از جمله(Tier 4 (Child), Tier 4 (General) and Student Short-term study visa)
  • زندگی دانشجویی در انگلستان
  • خوابگاه دانشگاهی

برای اطلاعات بیشتر در مورد سرویس های britishuni ، لطفا با ما تماس بگیرید یا به ما پیام بدهید. ما به تمام درخواستها طی ۲ روز کاری پاسخ می دهیم. تلفن :

ایمیل :
info@britishuni.com